SM systém - rehabilitácia chrbtice

SM Systém je komplexná metóda cvičenia chrbtového svalstva, ktorá bola navrhnutá a vyvinutá na zlepšenie zdravia a pohyblivosti chrbtice. Systém sa skladá z troch hlavných zložiek: posilňovania svalov, strečingu a stabilizačných cvičení. Tieto cvičenia cielene pôsobia na rôzne časti chrbtice, pomáhajúc ich posilneniu a stabilizácii.

SM System efektívne znižuje bolesť chrbta a napätie, zlepšuje držanie tela a zvyšuje pružnosť. Je ho možné aplikovať individuálne i v skupinovom prostredí, čo umožňuje vytváranie personalizovaných cvičebných plánov s ohľadom na individuálne potreby a fyzický stav.

Individuálne tréningy umožňujú účastníkom vykonávať cvičenia prispôsobené ich vlastnému tempu a problémom, zohľadňujúc ich individuálne potreby a ochorenia, zatiaľ čo skupinové tréningy vytvárajú dynamické prostredie a zahŕňajú cvičenia vhodné pre všetkých.

SM System je vhodný pre akúkoľvek vekovú skupinu a je možné ho využiť na udržanie zdravia aj na liečbu existujúcich problémov. Pravidelným vykonávaním cvičení prispievame k dlhodobému zdraviu chrbtice a k zlepšeniu dennodenného života.

Objednajte sa na liečbu

...skúsený terapeut, moderné techniky, účinné liečby

Máte otázku?

Zavolajte!