Dávid szegi

S láskou vás vítam na mojej stránke. Dôvera medzi pacientom a terapeutom je nesmierne dôležitá. Tu sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o mne, ako napríklad, aké je moje poslanie, aké sú moje zásady a ako vám môžem pomôcť.

 
život bez bolestí
Cielená liečba príčin problémov
Napravenie obmedzenej pohyblivosti

Kto ja vlastne som a ako Vám môžem pomôcť?

Volám sa Dávid Szegi a som manuálny terapeut - masážny terapeut so záväzkom podporovať zdravie a pohodu. Počas svojej profesionálnej cesty som získal certifikáty v Reload Centre, kde som pod vedením vynikajúceho fyzioterapeuta Viktora Pálinkása prehlboval svoje odborné znalosti.

Vďaka rozvoju mojej odbornosti Vám s istotou ponúkam najvyššiu úroveň služieb. Verím, že optimálne zdravie dosiahneme harmóniou medzi naším telom a mysľou. Skúsenosti získané v Reload Centre mi umožňujú aplikovať personalizované a efektívne terapeutické prístupy.

V Budapešti som absolvoval ďalšie vzdelávanie SMTSportmanualterapie pod vedením medzinárodne certifikovaného školiteľa Michala Vékáša, Dip.BmP, D O. CMT,Certified in Chiropractic manipulative therapy Registered’Bodymaster method®’ practitioner , at Oxford University Sports , Accredited by STO, Jackdaw Lane, Iffley Road, Oxford, Oxfordshire OX4 1EQ. Po úspešnom absolvovaní skúšky som získal kvalifikáciu SMTSportový manualný terapeut. Vďaka tomu mám ešte širšie znalosti v oblasti diagnostiky a liečby pohybových problémov. Toto komplexné školenie mi umožnilo vykonávať dôkladné vyšetrenia (neurodynamika, kĺby, svalová funkcia, svalový reflex, diferenciálna diagnostika) a vytvárať individuálne plány liečby, čím môžem účinne podporovať zotavenie a udržanie zdravia mojich pacientov.


Vďaka osobným skúsenostiam s pohybovými ťažkosťami, ktorými som si prechádzal od mladého veku, hlboko chápem výzvy spojené s problémami tohto charakteru. Moje skúsenosti inšpirujú moje služby, ktoré sú založené na cielených terapiách a prístupoch bez liekov.

Moje záväzky smerujú k Vášmu zdraviu, a s plným nasadením Vám pomôžem dosiahnuť optimálnu pohybovú slobodu a bezbolestný život. Počas osobných stretnutí alebo online konzultácií sa snažím brať do úvahy individuálne potreby, aby terapia plne zohľadňovala Vaše požiadavky.

Na mojej webovej stránke nájdete detailné informácie o poskytovaných službách, ako aj užitočné tipy a rady pre zachovanie zdravia. Ďakujem, že navštívite moju webovú stránku, a dúfam, že sa čoskoro stretneme osobne, aby sme spoločne vykročili na cestu k zdravému životu!

Rezervujte si termín

...skúsený terapeut, moderné techniky, účinné liečby