Kinesiology tape

Kineziologická náplasť je inovatívny terapeutický nástroj, ktorý má širokú mieru využiteľnosti pri riešení problémov pohybového aparátu a na podporu rehabilitácie. Táto flexibilná textilná náplasť môže na telo pôsobiť rôznymi spôsobmi po jej umiestnení na pokožku. Pomáha pri stabilizácii kĺbov, zmierňuje záťaž svalov a kĺbov, uvoľňuje a fixuje svaly, napomáha prekrveniu a prúdeniu lymfy.

Aplikácia kineziologickej náplasti je rôznorodá: poskytuje efektívne riešenie pri bolesti ramien, chrbta aj kolien. Tiež sa používa pri problémoch s členkom, zápästím a krkom. Poskytuje rýchle riešenie pri liečbe tenisového či golfového lakťa. Náplasť z ľahkého a priedušného materiálu sa dá jednoducho nalepiť na požadovanú časť tela. Môže sa využiť aj pri športových aktivitách, podporuje výkonnosť a pomáha predchádzať zraneniam.

Terapeutický účinok možno dosiahnuť nalepením náplasti použitím vhodných techník. Náplasť získala rýchlu popularitu v oblasti športovej medicíny, pretože ponúka ľahkú aplikovateľnosť a účinnú a bezbolestnú liečbu problémov pohybového aparátu a zlepšenie výkonnosti organizmu.

Objednajte sa na liečbu

...skúsený terapeut, moderné techniky, účinné liečby

Máte otázku?